Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

ДБР підозрює ексвисокопосадовця Держагентства з управління зоною відчуження у сприянні незаконній рубці дерев біля Чорнобиля на 15.5 млн грн (ВІДЕО)

07/07/2022

Працівники ДБР повідомили про підозру колишньому першому заступнику Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження у службовій недбалості, яка заподіяла шкоди державі на суму 15.5 млн гривень.

Встановлено, що експосадовець ДАЗВ незаконно підписував лісорубні квитки на санітарну рубку головному лісничому та заступнику директора Державного спеціалізованого підприємства «Північна Пуща».

Це дозволило у 2020 році незаконно вирубати майже 3 тис. дерев на території Корогодського та Дитятківського лісництв держпідприємства. Рубки відбувались без обов’язкового висновку оцінки впливу на довкілля від Міндовкілля.

Внаслідок незаконних порубок лісу державі завдано збитків на суму у 15.5 млн гривень.

Наразі слідчі ДБР повідомили про підозру ексвисокопосадовцю Державного агентства України з управління зоною відчуження у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України) та головному лісничому/заступнику директора ДСП «Північна Пуща» у незаконній порубці лісу, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 КК України).

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі до 7 років.

Процесуальне керівництво здійснює Київська обласна прокуратура.