ДБР перевіряє інформацію щодо можливого побиття інкасатора поліцейськими

04/06/2021

Слідчі Територіального управління ДБР у Полтаві в межах кримінального провадження з’ясовують обставини травмування мешканця Шостки у Сумській області.

Заходи здійснюються у взаємодії з ДВБ Нацполіції.

За попередньою інформацією, 5 травня 2021 року правоохоронці отримали повідомлення про викрадення з терміналу самообслуговування приблизно 10 тис. гривень. За фактом крадіжки поліцейські повідомили про підозру інкасатору. Того ж дня підозрюваний заявив про побиття працівниками Шосткинського управління поліції та звернувся по медичну допомогу.

Слідчі ДБР з’ясовують всі обставини інциденту. Досудове розслідування розпочато за фактом можливого перевищення влади працівниками правоохоронного органу, що супроводжувалось насильством (ч. 2 ст. 365 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Сумська обласна прокуратура, оперативний супровід – ДБР.