Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

ДБР передало Збройним силам України 21 автомобіль швидкої допомоги, а військово-цивільним адміністраціям інше цінне майно

03/03/2022

Державне бюро розслідувань, виконуючи в умовах воєнного стану визначені законодавством обов’язки, надає максимальну підтримку Збройним Силам та всім захисникам України для спільної перемоги над російським агресором.

Зокрема, працівники ДБР передали для потреб Збройних сил України 21 автомобіль швидкої допомоги, які були вилучені як речовий доказ в рамках кримінального провадження.

Окрім цього, в межах повноважень працівники ДБР встановлюють і документують майно, що належить країнам-агресорам. Про його місцеперебування інформуються військово-цивільні адміністрації та командування військових частин.

Лише впродовж останніх двох днів у межах Закону України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану» на потреби армії передано значні партії харчових продуктів, медичних препаратів та лікарських засобів, нафтопродуктів, запасних частин до автомобільної техніки. Також вилучено 9 вантажівок з автопричепами, понад 65 тисяч пар взуття, близько 3 тис. набоїв до стрілецької зброї, іншого майна та обладнання військового призначення, так необхідного у цей час нашим бійцям. Усе майно або належало фірмам країн-агресорів, або слідувало до них.

Робота Державного бюро розслідувань у цьому напрямку триває у цілодобовому режимі.