ДБР оголосило новий конкурс на 74 посади в теруправліннях

20/09/2018

Державне бюро розслідувань оголосило новий конкурс на 74 посади у семи територіальних управліннях – Києві, Краматорську, Львові, Полтаві, Миколаєві, Мелітополі та Хмельницькому.

Це – посади державних службовців, які залишилися вакантними після проведення першої хвилі конкурсного добору.

«В територіальних управліннях формуються команди – за результатами першого конкурсу комісія визначила переможців на 134 посади, які запустять роботу теруправлінь.  Низка посад залишилися вакантними, адже ми не ставили мету обрати переможців на всі посади – конкурсна комісія обирала тих, які є найкращими. Тому ми одразу оголошуємо новий конкурс для найшвидшого укомплектування ДБР в регіонах», – наголосив Директор ДБР Роман Труба.

Він підкреслив, що новий конкурс не вплине на початок роботи ДБР: «Такі конкурси будуть проводитися постійно. На фінальній стадії – співбесіди з кандидатами на посади слідчих територіальних управлінь. Як тільки буде призначено на посаду слідчих, ДБР відкриє перші провадження».

 Ознайомитися з переліком вакантних посад та умовами проведення конкурсу можна за посиланням.

Документи можна подавати з 9.00 24 вересня до 18.00 19 жовтня за адресою: м.Київ, вул.Симона Петлюри, 15 (01032) –особисто або поштою з приміткою «Конкурсна комісія ДБР (теруправління)».