Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

ДБР, Нацполіція та Нова пошта посилюють взаємодію для унеможливлення відправки наркотичних засобів через мережу компанії (ВІДЕО)

27/02/2023

Державне бюро розслідувань, Національна поліція України за підтримки Нова пошта значно активізують протидію незаконному обігу наркотиків в Україні. 

Зокрема, правоохоронці посилюють контроль за вмістом відправлень та превентивні заходи для унеможливлення пересилки через мережу відділень та поштоматів Нової пошти. 

Протягом останніх місяців Бюро у взаємодії з іншими правоохоронними органами викрило кілька потужних і розгалужених мереж із виготовлення та розповсюдження наркотичних засобів. Діяльність усіх злочинних груп була заблокована. 

Під час оперативних заходів виявлено ознаки причетності до діяльності наркомереж спецслужб російської федерації. 

Щоб більш ефективно та оперативно припиняти діяльність наркомереж, Державне бюро розслідувань спільно із Нацполом та Новою поштою розробили комплекс заходів, спрямований на унеможливлення використання потужностей компанії у діяльності зловмисників. Протидію активізовано на всіх рівнях та в усіх регіонах. 

ДБР й надалі жорстко припинятиме подібну діяльність, а тим, хто буде допомагати ворогу – виноситимуться найсуворіші вироки.

Бюро також звертається до громадян: якщо вам відомі факти про виготовлення та розповсюдження наркотиків у вашому регіоні, повідомляйте за номером 044 300 27 07. 

Разом переможемо! 

Це відносно легкі гроші з шаленими ризиками, а задоволення тимчасове і руйнує життя!