Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

ДБР Києва звинувачує інспектора поліції у збуванні наркотиків та психотропних речовин

26/02/2021

Слідчі ТУ ДБР Києва звинувачують інспектора Солом’янського управління поліції Головного Управління Національної поліції в м. Києві у збуті наркотиків і психотропних речовин на суму майже 100 тис. грн. За версією обвинувачення інспектор систематично продавав кокаїн, метамфетамін та екстазі. Наразі досудове розслідування завершено, справу направлено до суду. Обвинуваченому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Також, у Теруправлінні ДБР Києва повідомляють, що в ході досудового розслідування правоохоронці зафіксували низку фактів збуту заборонених речовин правоохоронцем, а саме: 10 грамів амфетаміну, 12 грамів МДМА (екстазі) та 42 грами кокаїну.

Крім цього, в ході обшуків проведених у поліцейського, виявлено та вилучено ще 5 грамів кокаїну, 40 грамів МДМА (екстазі) та 887 одиниць боєприпасів до нарізної вогнепальної зброї.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за частинами 2, 3 ст. 307 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України: незаконне зберігання та збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів у великих розмірах чи особливо небезпечні наркотичні засоби або психотропні речовини або їх аналоги в особливо великих розмірах та зберігання вогнепальної зброї відповідно.

Процесуальне керівництво здійснювала Київська міська прокуратура, оперативний супровід — ДВБ Нацполіції.