Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Богдан Чегіль: Поліграф проходив вперше у житті – було цікаво

10/09/2018

Народився 10 травня 1984 року в с. Хмільник Закарпатської області.

Закінчив Воловицьку середню школу с.Воловиця Іршавського району Закарпатської області. У 2005 році закінчив Національний університет внутрішніх справ, отримав диплом з відзнакою за спеціальністю «Правознавство».

У 2012 році отримав диплом за спеціалізацією «Правознавство» у Національній академії прокуратури України. Останні 12 років працював на різних посадах в прокуратурі Дніпропетровської області. Починав з посади помічника прокурора Нікопольського району, потім був заступником  Нікопольського міжрайонного прокурора, прокурором м.Марганця, прокурором Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області.

У квітні 2018 року призначений на посаду начальника управління процесуального керівництва за слідчими регіональної прокуратури Дніпропетровської області.

Стаж роботи в правоохоронних органах: 13 років

Попередня посада: прокуратура Дніпропетровської області, керівник управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональних прокуратур.

Одружений, має дочку.
 

- Пане Богдане, розкажіть про свій досвід роботи.

- Після навчання рік пропрацював у поліції, решту – 12 років – в органах прокуратури. Спочатку в Нікополі, потім у Дніпрі. Як відомо, з минулого року органи прокуратури втратили право вести слідство, тепер усіма підслідними їм категоріями справ займатимуться слідчі ДБР. Оскільки посадові злочини, злочини, скоєні правоохоронцями – цікава для мене категорія справ, вирішив продовжити роботу вже тут, у Державному бюро розслідувань. Останні кілька років я працював у Дніпрі, тому подавався в управління, яке охоплюватиме це місто. Тепер, оскільки виграв конкурс, переїду до Мелітополя, де знаходиться наше територіальне управління.

- Який з етапів конкурсу для вас був найскладнішим, який найпростішим?

- Виконання практичних завдань було найпростішим етапом. Ти кожен день з цим маєш справу, це звичайна буденна робота. Це було набагато легше, ніж теоретичні запитання під час тестів. До першого тестування ретельно готувався не один день і набрав, здається, 93 бали. Значить, не даремно. Я посів друге місце. Поліграф проходив вперше у житті – було цікаво. Особливо каверзних, як на мене, запитань не було.

- Чимало кандидатів на керівні посади були фігурантами журналістських розслідувань. Щодо вас поширювалася негативна інформація? 

- Я про себе нічого ніде не бачив. До категорії конкурсантів, до яких було претензії з боку журналістів чи громадськості, не потрапив. На посаді прокурора спілкувався з журналістами, давав кілька інтерв’ю щодо справ, у яких здійснював процесуальне керівництво. Щодо матеріальних статків – то вони середньостатистичні. У дружини є будинок в Нікополі Дніпропетровської області, є у користуванні два автомобіля – один батька, інший в оренді. Власної квартири у Дніпрі ми з дружиною не маємо.

- Вам доведеться виконувати функції керівника територіального управління. Вже думали, з чого почнете роботу?

- Чи я готовий бути керівником? Готовий, бо хотів посісти цю посаду, брав участь у конкурсі на посаду директора територіального управління, але комісія тоді обрала не мене. Хочу взятися до роботи якнайшвидше. Зараз буде багато організаційних питань, щоб матеріально-технічна база була, щоб слідчі, які завершують етап співбесід, вже мали робочі місця. Я сам з Дніпра, територіальне управління буде знаходитись в Мелітополі, тож потрібно винаймати житло і починати працювати. Так само з нуля на новому місці працюватимуть і мої підлеглі. Щодо розподілу обов’язків між керівниками, то перший заступник відповідає за слідство, а заступник – за оперативну роботу. 

- Яка у вас буд зарплата?

- Точно не знаю, майже 50 тисяч гривень начебто. В прокуратурі була біля 30 тисяч, тобто майже вдвічі більше.