Бив матір та за хабар хотів уникнути відповідальності – ДБР повідомило про підозру правоохоронцю

27/03/2020

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру колишньому кінологу відділу охорони Білоцерківської виправної колонії. Правоохоронець підозрюється у наданні неправомірної вигоди працівниками патрульної поліції (ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України). 

Слідством встановлено, що 27 січня 2020 року патрульні зафіксували факт скоєння підозрюваним побиття його матері. Перебуваючи в салоні поліцейського автомобіля, підозрюваний надав патрульним неправомірну вигоду у сумі 500 гривень за непритягнення до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства (ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

 

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Київської області. Оперативний супровід - Київське обласне управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу від 500 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від 2 до 4 років, або позбавленням волі на той самий строк.