Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Більше сотні автомобілів, земельні ділянки та будівлі. За поданням ДБР суд арештував рухоме і нерухоме майно родичів Медведчука та Козака

11/05/2022
Державне бюро розслідувань продовжує роботу щодо виявлення та арешту незаконно набутого майна народних депутатів України Віктора Медведчука, Тараса Козака та їх родичів.
Личаківський районний суд Львова задовольнив клопотання слідчих ДБР  щодо арешту рухомого та нерухомого майна, що належить підприємствам родичів народних депутатів від ОПЗЖ. Розмір статутного капіталу цих шести підприємств складає понад 80 мільйонів гривень. 
Родичі  Віктора Медведчука та Тараса Козака  є суб’єктами кримінального провадження  за підозрою у зловживанні владою та порушенні правил охорони або використання надр та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом (ст. 364, ст. 240, ч. 2 ст. 209 КК України).
Ухвалою суду арешт з забороною права на відчуження та розпорядження майном  накладено зокрема на 3 земельні ділянки, 11 нежитлових будівель та приміщень, серед них і приміщення площею майже 300 квадратних метрів у самому центрі Львова. Також арештовані 126 автомобілів, серед яких і легкові, і вантажівки КрАЗ та КАМАЗ.
Надалі ДБР буде ініціювати передачу арештованого майна до Національного агентства з управління активами.
Процесуальне керівництво здійснює Львівська обласна прокуратура.
Раніше працівники ТУ ДБР Львова провели обшуки на майже 30 об`єктах власності Медведчука та Козака, а суд наклав арешт на корпоративні права та рахунки підприємств  https://cutt.ly/hGN1vyt