Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Артем Матвєєв: 42 обвинувальні акти вже скеровано до суду, 54 особам слідчі теруправління ДБР у Краматорську повідомили про підозру

06/02/2019

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Краматорську, розслідують 514 кримінальних проваджень. Про це під час брифінгу повідомив директор теруправління Артем Матвєєв.

« З цих 514 проваджень 322 передані з інших правоохоронних органів, 192– відкриті безпосередньо слідчими нашого теруправління», – розповів Артем Матвєєв.

При цьому він зазначив, що за два місяці роботи слідчих 42 обвинувальні акти вже скеровано до суду, 54 особам повідомили про підозру. Здебільшого це підозрювані у військових злочинах, вимаганні неправомірної вигоди, перевищенні влади та привласненні бюджетних коштів. Також серед злочинів, що наразі розслідуються, є фальсифікація матеріалів кримінального провадження та постанова неправосудного рішення.

«308 проваджень, в яких проводиться досудове розслідування, це справи за фактом скоєнням злочинів проти встановленого порядку несення військової служби, 204 – за фактом дій правоохоронців, у 2 фігурують судді», – зазначив Артем Матвєєв.

Також директор теруправління наголосив на необхідності створення представництва Краматорського теруправління ДБР в інших містах.

«Це дасть змогу ефективно та вчасно реагувати на скоєні злочини. Якщо, наприклад, у Сєвєродонецьку відбувається злочин, слідчому потрібно виїхати до Сєвєродонецька з Краматорська, і ми вже втрачаємо час та ризикуємо втратити доказову базу», – наголосив Артем Матвєєв.

Нагадаємо, що теруправління ДБР, розташоване у м. Краматорську, поширює свою діяльність на дві області – Донецьку і Луганську.