Артем Матвєєв: За пів року слідчі теруправління ДБР у Краматорську завершили досудове розслідування 664 кримінальних проваджень

У першому півріччі 2019 року територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване в місті Краматорську, розслідувало 1970 кримінальних проваджень, при цьому 842 із них були розпочаті безпосередньо слідчими теруправління за результатами розгляду ухвал слідчих суддів, заяв громадян, матеріалів правоохоронних і контролюючих органів. Про це повідомив директор теруправління ДБР у Краматорську Артем Матвєєв під час брифінгу.

«Середнє навантаження на одного слідчого по територіальному управлінню в Краматорську складає 31 кримінальне провадження, водночас по Третьому слідчому відділу, який розслідує військові злочини, навантаження складає 47 кримінальних проваджень на одного слідчого», - зазначив Артем Матвєєв.

         Слідчі Краматорського теруправління спрямували до суду обвинувальні акти про актуальні корупційні правопорушення скоєні першими керівниками міських і районних відділів деяких правоохоронних органів Донецької та Луганської областей. Приділяється особлива увага розслідуванню кримінальних проваджень щодо перевищення влади, побиття, катування, скоєних правоохоронцями під час виконання своїх службових повноважень, в тому числі при здійсненні пропускного режиму на внутрішніх блок-постах Донецької та Луганської областей.

«На сьогодні завершено досудове розслідування в 664 кримінальних провадженнях, з яких 337, тобто більше половини від цієї кількості, спрямовано до суду із обвинувальними актами», - повідомив Артем Матвєєв.

Нагадаємо, теруправління ДБР, розташоване в м. Краматорську, поширює свою діяльність на Донецьку та Луганську області.