Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Арешт майна Петра Порошенка: обмеження діяльності «5 каналу» та «Прямого» не відбулося (ВІДЕО)

10/01/2022

6 січня цього року Печерський районний суд Києва за участю Офісу Генпрокурора та захисників розглянув клопотання прокурора у кримінальному провадженні, погоджене виконувачем обов’язків Генерального прокурора про арешт майна народного депутата України Петра Порошенка.

Суд ухвалив рішення арештувати майно підозрюваного, яке згідно з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиного Реєстру юридичних осіб належить йому на правах власності. Це – об’єкти нерухомості, корпоративні права та інше.

Фактично відразу у ЗМІ з’явилася заява сторони захисту про те, що нібито суд арештував активи телеканалів «5 канал» та «Прямий», власником яких є медіахолдинг «Вільні Медіа».

ДБР в чергове заявляє, що ця інформація є маніпулятивною та не відповідає дійсності.

Обидва канали можуть вільно продовжувати свою роботу і висвітлювати актуальні для нашої країни питання. Арешт на корпоративні права на вказані канали та їх активи не накладався і будь-яких обмежень діяльності ЗМІ не відбулося.

Насправді, у відповідності до рішення суду, арештовано частки в статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю та дочірнього підприємства, бенефіціарним власником яких, як це зазначено у Єдиному держреєстрі юридичних осіб, є народний депутат України Петро Порошенко.

Йдеться про ТОВ «Автор ТВ» та ДП «ТРК НБМ-Запоріжжя».

Таким чином, рішення про арешт активів народного депутата України Петра Порошенка не зачіпає інтересів холдингу «Вільні медіа» та телеканали «Прямий» та «5 канал» можуть працювати і працюють без будь-яких обмежень.