В Одеській області викрито виконуючого обов’язки начальника відділу ГУ Держпраці при отриманні 5 тисяч доларів неправомірної вигоди

20/06/2019

Слідчими теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Миколаєві, спільно з Управлінням захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Нацполіції України задокументовано факт вимагання неправомірної вигоди в сумі 5000 доларів США головним державним інспектором Управління з питань праці Головного управління Держпраці в Одеській області.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснюється Генеральною прокуратурою України.

За попередньою інформацією, посадовець вимагав гроші від підприємця за непритягнення його до адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства у діяльності закладів громадського харчування у місті Одесі.

Посадовця затримали під час отримання неправомірної вигоди на підставі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчими ДБР вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3, ст. 368 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, або вчинені за попередньою змовою групою осіб).

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання в вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.