Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

8 000 доларів США за закриття кримінального провадження – на Запоріжжі затримано екскерівника відділу місцевої прокуратури (ВІДЕО)

02/04/2021

Слідчі ТУ ДБР у Мелітополі, за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора, затримали нині колишнього керівника відділу однієї з місцевих прокуратур Запорізької обласної прокуратури, який вимагав неправомірну вигоду в сумі 8 000 доларів США від голови сільради.

За попередньою інформацією, керівник відділу місцевої прокуратури, здійснюючи процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом розтрати бюджетних коштів на будівництві, за гроші обіцяв не повідомляти громадянину про підозру та закрити вказане кримінальне провадження.

1 квітня 2021 експрокурора затримано. Попередня кваліфікація правопорушення: одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище  (ч. 3 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Офіс Генерального прокурора, оперативний супровід – УСБУ в Запорізькій області.