700 доларів США за сприяння у контрабанді тютюнових виробів до Польщі – ДБР затримало офіцера внутрішньої безпеки ДПС

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, 22 червня 2020 року затримали офіцера одного з відділів внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби України під час надання неправомірної вигоди службовій особі  ( ч.3 ст. 369 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, прикордонник намагався надати 700 доларів США неправомірної вигоди своєму колезі військовослужбовцю за сприяння у контрабанді тютюнових виробів до Польщі.

Слідчі ДБР затримали посадовця в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України під час надання 700 доларів США неправомірної вигоди та повідомили йому про підозру.

Після затримання прикордонник поскаржився на стан здоров’я і каретою швидкої допомоги був доставлений у шпиталь, де перебуває під охороною.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Військова прокуратура Західного регіону, оперативний супровід - УВВБ «Захід» Державної прикордонної служби України.    

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.