550 000 гривень хабара за продовження договору на охорону – ДБР затримало директора держпідприємства

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, 20 лютого 2020 року затримали директора державного підприємства під час одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі (ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, керівник держпідприємства, підпорядкованого Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, вимагав та одержав від директора товариства хабар у розмірі 550 тисяч гривень. За "винагороду" він обіцяв не створювати перешкод у здійсненні діяльності товариства  та продовжити договір на охорону території державного підприємства.

Наразі тривають обшуки за місцем роботи та проживання затриманого.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання відносно нього запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура міста Києва. Оперативний супровід  - Головне управління внутрішньї безпеки СБУ.

У разі доведення вини, затриманому загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 12 з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.