5 членів організованої групи, які заволоділи нерухомістю на суму понад 400 000 гривень, постануть перед судом

01/02/2021

До суду скеровано обвинувальний акт відносно 5 членів організованої групи, до якої входили посадові особи ДП «Кам’янко-Дніпровського лісового господарства», комерційних структур та спеціаліст відділу державного земельного кадастру.

За даними слідства, організована група незаконно привласнила три об‘єкти нерухомого майна, що належало ДП «Кам’янко-Дніпровське лісове господарство» та Водянській сільській раді Кам’янко-Дніпровського району Запорізької області. А саме: дві земельні ділянки та 2-х квартирний житловий будинок.

Збитки державі склали понад 400 тисяч гривень.

Таким чином, вище зазначені особи обвинувачуються у заволодінні державним майном шляхом зловживання службовим становищем, в особливо великих розмірах, у складі організованої групи, а також у використанні завідомо підробленого документа, у складі організованої групи (ч. ч. 2, 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 358 ККУ).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі ТУ ДБР у м. Мелітополі. Процесуальне керівництво — Запорізька обласна прокуратура. Оперативний супровід – УСР в Запорізькій області ДСР НПУ.