4 мільйони гривень збитків через службову недбалість — посадовець лісгоспу постане перед судом

04/06/2020

До суду скеровано обвинувальний акт відносно майстра лісу Володимирівського лісництва Держпідприємтсва «Гутянське лісове господарство». Його обвинувачують у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Слідством встановлено, що майстер лісу не забезпечив належне зберігання майна лісництва. В результаті, невстановлені особи без отримання відповідних документів вирубали 444 дуби, чим завдали державі збитків на понад 4 мільйони гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Харківської області.

Оперативний супровід – Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.