Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

42 000 хабара за збут деревини поза обліком держлісгоспу - ДБР затримало посадовця лісгоспу

01/06/2020

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали помічника лісничого одного з лісогосподарських підприємств Волинської області під час одержання ним неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, правоохоронець вимагав від громадянки 42 000 гривень за відвантаження лісодеревини поза бухгалтерським обліком та без оформлення відповідного договору на постачання.

1 червня 2020 року слідчі ДБР затримали посадовця під час одержання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 21 000 гривень в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За один кубічний метр деревини помічник лісничого встановив ціну 1100 гривень.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання відносно нього запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Волинської області, за матеріалами Управління Стратегічних розслідувань у Волинській області ДСР Національної поліції України.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.