Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

3 000 доларів США за обіцянку працевлаштування - ДБР затримало посадовця ДСНС

06/03/2020

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в м. Львові, 6 березня 2020 року затримали начальника аварійно-рятувального загону Управління ДСНС в Закарпатській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, посадовець вимагав від громадянина 3 000 доларів США за сприяння у працевлаштуванні в один з підрозділів Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Слідчі ДБР затримали начальника загону під час одержання частини хабара в сумі 300 доларів США у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії, вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання відносно посадовця запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Закарпатської області. Оперативний супровід – Управління СБУ в Закарпатській області.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.