3000 євро за ухилення від призову – старший інспектор поліції відповість у суді

26/03/2020

До суду скеровано обвинувальний акт відносно старшого інспектора з особливих доручень одного з відділів Головного управління Нацполіції у Львівській області. Правоохоронець обвинувачується у одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України). 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Слідством встановлено, що у грудні 2019 року правоохоронець вимагав та одержав від громадянина 3 тисячі євро. За "винагороду" поліцейський обіцяв вплинути на службових осіб одного з військових комісаріатів міста Львова для оформлення документів про непридатність громадянина до проходження строкової військової служби.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Львівської області. Оперативний супровід  - Управління СБУ у Львівській області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з конфіскацією майна.