3000 доларів за непритягнення до відповідальності - ДБР затримало оперуповноваженого Миколаївської поліції

03/09/2020

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали оперуповноваженого Центрального відділу поліції Головного управління Нацполіції в Миколаївській області після одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, правоохоронець вимагав 3 000 доларів США від громадянки за сприяння у непритягненні до кримінальної відповідальності її цивільного чоловіка за придбання та зберігання наркотиків.

2 вересня 2020 року після одержання неправомірної у сумі 3 000 доларів США працівника поліції було затримано у порядку статті 208 КПК України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
 
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Миколаївської області, оперативний супровід - ВБКОЗ УСБУ в Миколаївській області.