25 травня перші кандидати на посади слідчих ДБР складуть тести на знання законодавства

21/05/2018

25 травня перші 250 кандидатів на посади слідчих Державного бюро розслідувань пройдуть тестування на знання законодавства. Це один із етапів кваліфікаційного іспиту в рамках відкритого конкурсу на 219 посад центрального апарату Бюро.

Пропонуємо ознайомитися зі списком кандидатіва також графіком проведення тестувань.

Кваліфікаційний іспит відбудеться за адресою: вул. Мельникова, буд. 81-Б, м.Київ. При собі обов’язково мати паспорт або інший документ, який посвідчує особу кандидата.

Під час тестування суворо забороняється користуватися будь-якими електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками, допоміжними матеріалами тощо, а також спілкуватися один з одним.

У разі порушення кандидатом порядку проведення тестування він відсторонюється від подальшої участі у ньому без права повторного проходження.

Залишати аудиторію до закінчення тестування кандидату заборонено.

Кожен кандидат після проходження професійного тесту ознайомлюється з кількістю набраних ним балів та обов’язково власноруч вносить їх у відомість, що підтверджується підписом кандидата та члена конкурсної комісії.

Усього тести складатимуть 1646 кандидатів, яких конкурсна комісія допустила до участі в конкурсі. Під час тестування кандидати мають відповісти на 100 запитань. Ті, хто подолає прохідний бал, допускається до наступної частини іспиту – виконання практичного завдання.

Також повідомляємо, що 18 травня конкурсна комісія розглянула пакети документів, які надійшли поштою, але були відправлені кандидатами у встановлені строки, а також заяви на оскарження попередніх рішень комісії щодо не допуску до участі в конкурсі. Відтак, у конкурсі на посади в центральному апараті Бюро беруть участь 1646 кандидатів.

Детальніше – у протоколі №23 засідання 18 травня конкурсної комісії №1.