170 000 гривень неправомірної вигоди — працівник ГУ ДФС України у Харківській області опинився на лаві підсудних

02/02/2021

Слідчі ТУ ДБР у м. Полтаві завершили досудове розслідування за фактом одержання неправомірної вигоди начальником одного з відділів ГУ ДФС України у Харківській області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець запропонував місцевому підприємцю за щомісячну неправомірну вигоду у сумі 100 тисяч гривень вплинути на керівництво ГУ ДФС України у Харківській області. За гроші обіцяв вирішити питання щодо нереагування на порушення з підакцизною продукцією та не притягненням підприємця до кримінальної відповідальності.

Правоохоронцями задокументовано два епізоди отримання посадовцем неправомірної вигоди на загальну суму 170 тисяч гривень.

Таким чином працівник ГУ ДФС України у Харківській області обвинувачується у одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Харківська обласна прокуратура. Оперативний супровід — УСБУ в Харківській області.