15 тисяч гривень за дозвіл на діяльність міні АЗС – ДБР повідомило про підозру інспектору ДСНС України

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру в одержанні  неправомірної вигоди у сумі 15 тисяч гривень головному інспектору відділу із запобігання надзвичайним ситуаціям Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Рівненській області (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що підозрюваний вимагав та одержав хабар у розмірі 15 тисяч гривень за погодження посадовцями Державної служби з надзвичайних ситуацій документів, що стосуються діяльності міні АЗС.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Рівненської області. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань в Рівненській області ДСР Національної поліції України та Управління внутрішньої безпеки в Рівненській області ДВБ Національної поліції України.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.