12 000 гривень за нестворення перешкод підприємцю - колишній посадовець Миколаївської поліції постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього заступника начальника одного з відділів ГУ Нацполції в Миколаївській області.

Він обвинувачується у повторному одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 8 квітня 2020 року та 5 травня 2020 року правоохоронець одержав від громадянина 12 000 гривень неправомірної вигоди двома траншами. За гроші посадовець обіцяв не складати адмінпротоколи щодо порушень правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, порушень порядку провадження господарської діяльності в кафе та не створювати перешкоди у здійсненні підприємницької діяльності.

У разі доведення вини працівнику поліції загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Миколаївської області. Оперативний супровід-Миколаївське управління ДВБ Нацполіції.