Новини

23/03/2019

В Одеській області затримали ревізорів-інспекторів ДФС під час отримання 30 тисяч гривень за зменшення підприємцю суми штрафу

Слідчими теруправління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, спільно з оперативними співробітниками Департаменту захисту економіки в Одеській області задокументовано факт вимагання та отримання неправомірної вигоди двома державними ревізорами-інспекторами Державної фіскальної служби в Одеській області від суб'єкта підприємницької діяльності.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює військова прокуратура Одеського гарнізону.

20/03/2019

Колишнього керівника філії Державного підприємства МВС України «Інформ-Ресурси» затримали під час отримання 600 доларів США

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Києві, затримали колишнього директора Київської філії Державного підприємства МВС України «Інформ-Ресурси» за фактом вимагання неправомірної вигоди за повернення вилучених водійських посвідчень.
20/03/2019

На Хмельниччині двох оперуповноважених поліції затримали під час отримання неправомірної вигоди

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, затримали за  вимагання неправомірної вигоди двох оперуповноважених Городоцького відділу поліції ГУ НП у Хмельницькій області.
20/03/2019

ДБР розслідує факт приховування службовими особами поліції нападу на працівників поліції охорони у Кривому Розі

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань зареєстрували кримінальне провадження за фактом приховування тяжкого злочину службовими особами Криворізького відділу поліції ГУ НП у Дніпропетровській області (ч.1 ст. 396 Кримінального кодексу України).
20/03/2019

Слідчі ДБР розслідують обставини смертельної ДТП у Харкові за участю співробітника поліції, а також дії працівників поліції щодо невчасного повідомлення ДБР про злочин

З 18 березня 2019 року слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Полтаві, розслідують обставини дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 65-річний пішохід. ДТП сталася за участю начальника одного з відділів Головного управління Національної поліції Харківської області.
20/03/2019

Оголошення про проведення конкурсу з формування складу Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань

Відповідно до Порядку формування складу Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1086 (зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2019 р. № 218), з метою забезпечення прозорості та суспільного контролю за діяльністю Державного бюро розслідувань та на виконання наказу Державного бюро розслідувань від 18.03.2019 р. №73 оголошується конкурс з формування складу Ради громадського контролю.
20/03/2019

Продовжено прийом документів на посади ДБР

Згідно з наказу Державного бюро розслідувань № 74 від 19.03.2019  документи від кандидатів на посади до центрального апарату та територіальних управліннях Державного бюро розслідувань продовжено до 5 квітня.
18/03/2019

Загибель прикордонника від пострілу солдата-строковика на Львівщині розслідують як навмисне вбивство

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Львові, розслідують обставини отримання смертельного поранення військовослужбовцем Мостиського прикордонного загону Державної прикордонної служби.
15/03/2019

Нова Рада громадського контролю при ДБР буде обрана за допомогою Інтернет-голосування

Вже наступного тижня буде прийнято рішення про проведення нових виборів членів РГК при ДБР, яке відбуватиметься за новою процедурою – рейтингового відкритого Інтернет-голосування. 

Про це повідомив Директор ДБР Роман Труба під час експертного обговорення, що відбулося 15 березня в «Укрінформі».

14/03/2019

ДБР та Моніторингова місія ООН з прав людини обговорили напрямки співпраці

14 березня відбулася робоча зустріч Директора Державного бюро розслідувань Романа Труби з делегацією Моніторингової місії ООН з прав людини на чолі з Фіоною Фрейзер.