Графік особистого прийому громадян керівництвом Державного бюро розслідувань

Особистий прийом громадян здійснюється у визначені дні та години за попереднім записом або письмовою заявою (з приміткою «Особистий прийом»).

Особистий прийом громадян у центральному апараті Державного бюро розслідувань проводиться за адресою: вул. Симона Петлюри, 15, м. Київ.

Пам'ятка громадянам тут.

Порядок прийому громадян у Державному бюро розслідувань на виконання статті 22 Закону України «Про звернення громадян» врегульовано Інструкцією про порядок розгляду звернень і запитів та організації особистого прийому громадян у центральному апараті Державного бюро розслідувань та його територіальних органах.

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

ШАНОВНІ ЗАЯВНИКИ ТА ЗАПИТУВАЧІ ІНФОРМАЦІЇ!

Відповідно до Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню хвороби (COVID-19)», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», уведеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 № 87, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України COVID-19», статті 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статті 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказів тимчасово виконуючого обов’язки Директора Державного бюро розслідувань від 16.03.2020 №74 «Про призупинення особистого прийому в центральному апараті на територіальних управліннях Державного бюро розслідувань».

У зв’язку з цим на час дії карантину на всій території України ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ЗАЯВНИКІВ, ЗАПИТУВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ, ДЕПУТАТІВ УСІХ РІВНІВ В ЦЕНТРАЛЬНОМУ АПАРАТІ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ ТА ЙОГО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ УПРАВЛІННЯХ  ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ.

Водночас, звернутися до центрального апарату Державного бюро розслідувань Ви можете:

з письмовим зверненням:

  • поштою: вул. Симона Петлюри, 15, місто Київ, 01032;
  • через скриньку за адресою: вул. Симона Петлюри, 15, місто Київ, 01032 (хол адміністративної будівлі);
  • в електронному вигляді кореспонденція приймається на офіційну електронну поштову скриньку: info@dbr.gov.ua або шляхом заповнення заявником електронної форми на офіційному вебсайті за наступним посиланням.

із запитами на публічну інформацію:

  • через скриньку за адресою: вул. Симона Петлюри, 15, місто Київ, 01032 (хол адміністративної будівлі);
  • поштою (на адресу центрального апарату Державного бюро розслідувань: вул. Симона Петлюри, 15, місто Київ, 01032);
  • на електронну пошту: info@dbr.gov.ua.