Новини

20/04/2019

Солдату-строковику з Волині, що залишив військову частину з автоматом, загрожує до 10 років за дезертирство

На Волині затримали солдата строкової служби, який 16 квітня самовільно залишив місце служби, а саме, військову частину А1008, що розташована у місті Володимир-Волинський Волинської області. Солдат зник разом з автоматом  АКС-74 з двома спорядженими магазинами по 30 набоїв у кожному і багнет-ножем. При цьому, на момент втечі, вказаний військовослужбовець був чатовим внутрішньої варти вказаної військової частини.

20/04/2019

На Запоріжжі затримали заступника керівника та оперуповноваженого Пологівського PB поліції за фактом вимагання коштів у підприємців

У Запорізькій області слідчі теруправління ДБР, розташованого у м.Мелітополі зa оперативного супроводження Запорізького управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції, затримали заступника начальника та оперуповноваженого Пологівського райуправління ГУ Нацполіції.
19/04/2019

У Тернополі солдату-строковику військової частини Нацгвардії загрожує до 10 років в’язниці за побиття колеги по службі

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м.Львові, за процесуального керівництва військової прокуратури Тернопільського гарнізону Західного регіону, завершили досудове розслідування стосовно солдата-строковика, внаслідок дій якого молодший колега по службі втратив селезінку.

18/04/2019

У день повторного голосування з чергових виборів Президента України, ДБР працюватиме в особливому порядку

Центральний апарат та територіальні управління Державного бюро розслідувань 21 квітня 2019 року, у день повторного голосування з чергових виборів Президента України, працюватимуть в особливому порядку.
18/04/2019

У ДБР проходитимуть практику кращі студенти Могилянки

18 квітня Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба і Президент  Національного університету «Києво-Могилянська академія» Андрій Мелешевич підписали Меморандум про співпрацю.